اجرای طرح کانون مدرسه در شهرستان دلگان+ تصاویر

کد مطلب: 427066  |  تاريخ: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵  |  ساعت: ۱۲:۱۱


مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دلگان خبر داد؛

اجرای طرح کانون مدرسه در شهرستان دلگان+ تصاویر

 مهری بامری از اجرای طرح فرهنگی و هنری کانون مدرسه در مقاطع ابتدایی تحصیلی شهرستان دلگان خبر داد.

به گزارش دلگان پرس، مهری بامری مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه طرح کانون مدرسه در مدارس شهرستان دلگان در حال اجرا است اظهار کرد: در مرحله نخست، این طرح در دو مدرسه حافظ شیرازی و مرضیه دلگان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماهانه ملزم به اجرای طرح کانون مدرسه در هشت کلاس است افزود: این طرح در راستای اهداف آموزشی و درسی دانش آموزان مقاطع ابتدایی تحصیلی خواهد بود.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان دلگان با تاکید بر اینکه کانون مدرسه طرحی است که به منظور دانش آموزان از ظرفیت های موجود در مراکز فرهنگی و هنری انجام می شود گفت: در این طرح اموزشی دانش آموزان در برنامه های از پیش تعیین شده در کانون حضور پیدا می کنند.

 مهری بامری تصریح کرد: در طرح کانون مدرسه برنامه های مختلف فرهنگی و هنری به سبک و شیوه ای نوین برای دانش آموزان ارایه می شود.

وی اضافه کرد: دروس هدیه آسمانی، علوم تجربی، فارسی، تاریخ و جغرافیا در طرح کانون مدرسه استفاده می شود.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دلگان بیان کرد: فعالیت هایی چون قصه گویی، اجرای نمایش، اجرای سرود، معرفی کتاب، فعالیت های هنری و ادبی در این برنامه ها انجام می شود.

مهری بامری با اشاره به اینکه مرحله اول طرح کانون مدرسه ویژه دانش آموزان دختر شهرستان دلگان است اظهار کرد: در مرحله دوم این طرح ویژه دانش آموزان پسر مقاطع ابتدایی این شهرستان است.

وی خاطر نشان کرد: طرح کانون مدرسه با همکاری اداره آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان دلگان برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/


http://www.dalganpress.ir/detail/News/427066/2

چاپ خبر