امیرحسین با الطاف حضرت رضا (ع) شفا یافت/ کودک بلوچ در بارگاه امام هشتم حاجت روا شد

کد مطلب: 433767  |  تاريخ: چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷  |  ساعت: ۰۸:۵۵


امیرحسین با الطاف حضرت رضا (ع) شفا یافت/ کودک بلوچ در بارگاه امام هشتم حاجت روا شد

پدر امیرحسین عبداللهی کودک بلوچ دلگانی که در حرم امام رضا (ع) شفا یافته بود گفت: امیرحسین با الطاف حضرت رضا (ع) شفا یافت.

به گزارش دلگان پرس، حرم امام علی بن موسی الرضا(ع) پهنه پرتو فشانی انوار الهی و به فرمایش رسول خدا(ص) «قسمتی از بهشت»، یا دارالشفای دردمندان و خانه امید غم رسیدگان و محل نزول ملائك است. در هر لحظه از شب و روز كه به زیارت حرمش بشتابی صحن و سرای ملكوتی‌اش را آكنده از شیفتگان و دلباختگانی می‌یابی كه سرشك شوق از دیده می‌بارند و آرامش حضور در این بارگاه را بر جان خویش می‌افشانند چنان كه گروهی برای رسیدن به مراد خویش انگشتانشان را حلقه ضریح كرده، عطش چشمانشان را با نگریستن به گلدسته‌ها فرو می‌نشانند و تپش دل‌های بی‌قرارشان را با نظاره به گنبد طلا آرامش می‌بخشند.

چه بسیار حاجت مندانی که شفای خود را در بارگاه آن امام همام، از حضرت علی بن موسی الرضا (ع) طلبیده اند و حاجت روا شده اند.

امیرحسین عبداللهی کودک نابینای بلوچ دلگانی یکی از همین حاجتمندان است که سال گذشته در ایام دهه ولایت و امامت در حرم امام رضا (ع) حاجت روا و شفا یافت.

پدر امیرحسین عبداللهی در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس اظهار کرد: پسرم از بدو تولد دچار ناراحتی قلبی و کم بینایی بود.

وی گفت: به یاری خداوند متعال و الطاف امام رضا (ع) سلامتی کامل خودش را در حرم امام رضا (ع) و در ایام دهه ولایت و امامت سال گذشته به دست آورد.

عبداللهی عنوان کرد: حالا یک سال از حاجت روا شدن امیر حسین می گذرد.

وی خاطرنشان کرد: من و مادر امیرحسین از آن روز نذر کرده ایم که همه ساله با امیرحسین به بارگاه امام رضا (ع) برویم.

انتهای پیام/م.ب


http://www.dalganpress.ir/detail/News/433767/2

چاپ خبر