نماز جمعه هدیه انقلاب اسلامی به مردم شریف ایران بود/ امور آب مشکل سوخت کشاورزان را با جدیت پیگیری کند

کد مطلب: 433771  |  تاريخ: جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷  |  ساعت: ۱۹:۱۶


امام جمعه دلگان :

نماز جمعه هدیه انقلاب اسلامی به مردم شریف ایران بود/ امور آب مشکل سوخت کشاورزان را با جدیت پیگیری کند

امام جمعه دلگان گفت:نماز جمعه هدیه انقلاب اسلامی به مردم شریف ایران بود.

به گزارش دلگان پرس، حجت الاسلام و المسلمین عظیم بامری در خطبه های نماز جمعه این هفته این هفته ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی در زندگی  فردی واجتماعی با اشاره به حدیثی از امام محمد باقر (ع) که فرموده اند: "دنیا بازاری است از بازارها که گروهی از آن خارج می شوند و کالای نافع و سود بخش می بردند و برخی با متاع مضر و زیانبار از این بازار بیرون می روند"، گفت: سزاوار هست انسانهای مومن با ذخیره نمودن اعمال صالح برای آخرت خویش از این بازار بهره جویند.

امام جمعه دلگان در خطبه دوم  با اشاره به سالروز اقامه اولین نماز جمعه رسمی جمهوری اسلامی ایران درتهران به امامت آیت الله طالقانی در ۵مرداد ۱۳۵۸که بنام روز نماز جمعه نامگذاری شده است، اظهار کرد: نماز جمعه از موهبت های الهی بر امت اسلامی و از دستاوردهای نظام اسلامی برای ملت ایران است.

حجت الاسلام و المسلمین بامری ادامه داد: در طول قریب به ۴۰سال که از این فرضیه الهی و‌احیای این دستور با برکت می گذرد شاهد آن هستیم ثمرات ارزشمندی از نمازهای جمعه برای کشور حاصل شده است.

وی در ادامه با اشاره به  مشکل سوخت کشاورزان شهرستان دلگان تصریح کرد: قطع سوخت کشاورزان این شهرستان منجر  بیکاری و فقر مردم می شود.

امام جمعه دلگان خاطرنشان کرد: بیم آن می رود که معضلات امنیتی برای منطقه ایجاد شود، لذا می طلبدمسئولان امور آب استان نسبت به رفع این معضل اقدام اساسی و عاجل به عمل آورند.

انتهای پیام/م.ب


http://www.dalganpress.ir/detail/News/433771/2

چاپ خبر